Dla firm

A

Kompleksowa obsługa przedsiębiorstw w zakresie ubezpieczeń

Na życie

B

U nas możesz przystąpić do grupowego ubezpiezenia na życie

Promocje

C

Specjalna promocja dla nowych klientów

Rolnictwo

D

Mamy najszerszą ofertę ubezpieczeń dla rolników

Współpraca

E

Nawiążemy współpracę z osobami, które chcą sprzedawać ubezpieczenia

Obsługa firm
PDF Drukuj Email

  Czy wiecie Państwo ile rocznie wydajcie na ubezpieczenia  ?

Jeśli Państwo nie jesteście w stanie szybko odpowiedzieć na powyższe pytanie, najprawdopodobniej oznacza to, że nie badacie kosztów pod tym kontem i że jest szansa na spore oszczędności.

W dzisiejszych, kryzysowych czasach większość firm szuka sposobu na oszczędności.  Zazwyczaj wiąże się to z jakimiś wyrzeczeniami. Ale nie musi tak być. Nasza firma jest w stanie obniżyć koszty ponoszone na ubezpieczenia nawet o 30%, bez pogorszenia warunków ubezpieczenia.  

Co robimy, żeby obniżyć koszty ubezpieczeń ?

Pracę zawsze rozpoczynamy od analizy sytuacji ubezpieczeniowej klienta. W tym celu chcemy dostać kopie  umów z ostatniego roku i upoważnienie do weryfikacji przebiegów szkodowych.  Dokonujemy analizy i informujemy klienta co możemy zrobić lepiej i ile możemy zaoszczędzić.

Analizując polisy klienta zawsze w pierwszej kolejności sprawdzamy:

- Czy klient posiada ochronę ubezpieczeniową, której oczekiwał ? Czy w polisach nie występują  niekorzystne wyłączenia odpowiedzialności. Czy zakres ochrony nie jest zbyt szeroki. Często, szczególnie w przypadku przedsiębiorstw, klienci opłacają składkę za zdarzenia, które nie mogą się zdarzyć (np. zdarzyło nam się spotkać z ubezpieczeniem betonowego placu od kradzieży)

- Czy inne Towarzystwo Ubezpieczeń nie oferuje tańszego ubezpieczenia o tym samym zakresie ? Towarzystwa Ubezpieczeń, z jednej strony patrzą sobie na ręce i tworzą taryfy składek sprawdzając ofertę konkurencji, z drugiej strony prowadzą niezależną politykę w celu pozyskania klientów na których im zależy (np. Allianz ma specjalne oferty dla firm medycznych,  Concordia ma zniżki dla przedsiębiorstw z sektora rolnego). Nasza firma dobrze zna te zasady i wybieramy najtańsze rozwiązania.

- Czy można uzyskać dodatkowe zniżki ? Wiele towarzystw ubezpieczeniowych jest w stanie obniżyć cenę ubezpieczenia w wyniku negocjacji, szczególnie w przypadku firm, które kompleksowo ubezpieczają swój majątek. Wiemy doskonale jak się w tym obszarze poruszać.

Gdy zdecydują się Państwo na współpracę z nami będziemy:

- dostarczali polisy wg wcześniej uzgodnionych warunków,

- pilnowali terminów wznowień i rat,

- doradzali w przypadku szkód,

Oczywiście, nasze usługi nie wiążą się dla klienta z żadnymi opłatami, gdyż pobieramy prowizję od Towarzystwa Ubezpieczeń, którego polisę państwu rekomendujemy.

Jeśli Państwo chcą się dowiedzieć lub zadać pytanie. Zapraszam do kontaktu.

Tomasz Mikołajczak, tel. 603 172 202, email: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.